מטבחי נאנו

מטבחים נאנו

מה כבר לא נכתב על המטבחים? שהם "הלב הפועם בכל בית", "המטבח הוא המלך מבין חדרי הבית", יודעים מה, הכל נכון! ענף ייצור המטבחים בארץ הפך להיות יותר ויותר פעיל ויש לכך המון סיבות, כמו למשל – עיצובים מודרניים יותר ומחירים שבדרך כלל ניתן לעמוד בהם. ה"צעקה" האחרונה בעולם המטבחים היא – מטבחי נאנו. נכון שזה נשמע כמו איזה חלק במערכת מורכבת בתחום הייטק אבל לא, כאן ההייטק והקידמה פוגשים את העולם הקדום וביחד נוצרת הרמוניה מרהיבה שכוללת ייצור חומרים יפים וטובים יותר משהיו בעבר.

אז מה זה בעצם מטבח נאנו?

מטבחים שמיוצרים מטכנולוגיית הנאנו, הם מטבחים שעברו תהליך של חיבור חלקיקים זעירים מאוד מחומר כלשהו עד שהפכו לתוצר חזק ויציב מאוד. בעזרת טכנולוגיית הנאנו שהגיעה בכלל מעולם המדע, אפשר לקבל תוצאה יפיפייה של מטבח לא פחות ממושלם הן ברמת הייחודיות העיצובית שלו והן ברמת החוזק והיציבות שלו.

היתרונות מטבח הנאנו 

ישנם כמה יתרונות חשובים ועיקריים של מטבח בייצור הנאנו טכנולוגיה:

  • דבר ראשון נתחיל בנראות המטבח בייצור מיוחד זה. מטבח נאנו משווה מראה אלגנטי רך ונעים כאשר הוא אינו מבריק אלא מט והתחושה שהוא יוצר היא תחושה רכה כקטיפה. בכלל בשנים האחרונות אפשר לראות שהרבה עיצובים של מטבח עברו מקצה לקצה כאשר עברו ממטבח מבריק למטבח בעיצוב מט ובפרט בייצור הנאנו טכנולוגיה.
  • בזכות טכנולוגיית הנאנו, עמידות החומר נשמרת לאורך שנים ארוכות. עמידות החומר באה לידי ביטוי גם בדחיית שריטות שלעיתים יכולות להופיע על משטחי המטבח השונים כמו גם טביעות אצבע שלפעמים נשארים אחרי שימוש בדלתות המטבח. בניגוד לחומרים אחרים הקיימים בשוק. וכך שאפשר ליהנות מציפוי רך כמשי לאחר הרבה מאוד זמן גם אם חלק מבני הבית הם ילדים שאוהבים להתנסות במריחת ממרחים שונים ומגוונים על גבי דלתות המטבח.
  • דבר נוסף וחשוב מאוד הוא עמידות החומר מבחינת דהייה של צבע. בזכות טכנולוגית הנאנו גם כאשר יחלפו כמה שנים עדיין צבע ארונות המטבח והמשטחים יראו כחדשים וטיב צבעם לא יפגע, הגוון המט שלהן יישאר כפי שהוא היה מלכתחילה. בתחזוקה נכונה אין שום סיבה שתהיה דהייה של צבע.
  • מטבח, הוא החדר הפעיל ביותר בבית, שם אנחנו מבשלים, מטגנים, אופים, חותכים, לשים בצקים ועוד. לכן תחזוקה של מטבח מבחינת ניקיון חייב להיות קל ביותר ללא חומרים חזקים ויחד עם זה ללא רבב. לאחר פעולות בישול אלה נדרש ניקוי כללי ויסודי כדי שלא ייווצרו חיידקים או כתמים לא רצויים. בזכות טכנולוגיית הנאנו לא צריך יותר ממטלית לחה כדי לאסוף את השאריות של הפירורים או השמן מעל גבי המשטח ולקבל את המטבח בחזרה כמו שהיה בהתחלה.
  • יופי וסטייל אלו שני דברים שאנשים חושקים בהם, בטח כשמדובר בחדר המרכזי של הבית – המטבח. בטכנולוגיית הנאנו, יופי סטייל ונראות לטווח הארוך, אלו הם דברים שבקלות משיגים על ידי בחירת גוון צבע ממניפת הצבעים של מטבחים בטכנולוגיית הנאנו. גימור התוצר הוא מט אשר נותן תחושה קטיפתית רכה ועדינה שנשארת להרבה שנים אחרי.

מטבח נאנו נותן תחושה של מטבח החלומות

כשעוברים לדירה חדשה או כאשר מחליטים לשפץ דירה קיימת, הדבר הראשון שסוגרים בדרך כלל הם מוצרי החשמל הקטנים והגדולים שנמצאים במטבח, היכן הם ימצאו. אם בעבר היו מביאים בחשבון את הטוסטר, את המיקרוגל, את המיקסר ועוד מוצרי מטבח שונים ומנסים להבין איפה וכיצד הם משתלבים במראה המטבח, היום יותר ויותר אנשים רוצים לראות משטח ריק יחסית בלי בלגן של מוצרי מטבח שונים מול העיניים. 

בזכות עיצוב המטבח המודרני אפשר לקבל מראה יותר נקי ופחות עמוס בעזרת ניצול נכון של מקום, כמו למשל בניית ארונות עליונים עד לתקרה כך שמרוויחים יותר יופי ויותר מקום. ישנם אפילו אנשים שעושים תוספת ארון מאוד יפה נוחה ויעילה בין הארונות העליונים לבן משטח השיש רק שהוא פחות עמוק וכך נוצרת צורת מדרגה. אותה תוספת יכולה להגיע בצבע שונה מזה של המטבח. לכל אחד יש את ה"ויז'ן" שלו איך יראה מטבח החלומות שלו ולכן במטבחי גביר כל אחד ימצא את אשר הוא מחפש על ידי הכוונה של איש מקצוע בקיא בתחום.

הסגנונות השולטים בענף המטבחים

סגנון המטבחים הוא כמובן לפי דרישת הלקוח תוך לקיחה בחשבון את התנאים הפיזיים הקיימים בבית. בגביר מטבחים, אנשי המקצוע ייעצו ללקוח איך וכיצד לעשות זאת נכון תוך התחשבות בגורמים שונים כמו, האם מדובר במטבח שנמצאים בו הרבה יחסית, האם יש ילדים קטנים במשפחה? ועוד שאלות מכוונות כדי להגיע למטרה החשובה, מטבח נגיש בטוח לכולם ויפה. 

כמו כן סגנון העיצוב הוא בהחלט על פי החלטת הלקוח, ישנם סגנונות של מטבחים פרובנס, מודרניים ועוד אך לא פחות חשוב הוא הצבע המטבח. מטבחים שמיוצרים בטכנולוגיית הנאנו יכולים להגיע בסגנונות שונים ובצבעים שונים. כמו כן יש שלושה צבעים שולטים היום:

מטבח לבן

מטבח לבן

מטבח שחור

מטבח שחור

מטבח אפור

מטבח אפור

המטבח הלבן – תחושה של אור וניקיון

המטבח הלבן –  מטבחי הנאנו בצבעי לבן מט מהממים נותנים תחושה פתוחה יותר, תחושה של אור וניקיון. מטבח שייוצר מטכנולוגיית הנאנו בצבע לבן מט ישתלב נהדר עם שלל צבעים של אביזרי מטבח שונים. 

כמו גם ברז שחור מט וכיור שחור מט יכול להשתלב מצוין במטבח הנאנו מט. חוץ מהחיבור הקלאסי של שחור ולבן שנותן ניגודיות אבל יחד עם זה מייצר הרמוניה, אפשר גם לשקול שילוב של צבעי עץ שונים באם זה משתלב עם יתר חללי הבית

המטבח השחור – לאוהבי המראה הדרמתי

המטבח השחור – המטבח הנאנו השחור יוצר מראה דרמטי יותר, הייטקיסטי יותר. יש שיגידו מעט כבד. צריך לשים לב שאם מחליטים על מטבח שחור צריך להביא בחשבון שיכולה להיווצר אשליה של חלל קטן יותר מהגודל של החלל הקיים. 

זה אומנם לא צריך להיות חיסרון ובכל זאת חשוב לדעת זאת לפני. יחד עם זה מטבח שחור מט, נותן תחושת חמימות בפרט עם משלבים אותו עם צבעים שונים כמו צבע עץ על גווניו השונים. 

המטבח האפור – תחושה נעימה וביתית ושילוב קל עם צבעים אחרים

המטבח האפור – אז היה לנו מטבח לבן ושחור, ועכשיו מגיע הצבע האפור. המטבח האפור הוא מענה למי שלא רוצה להתחייב על לבן ולא רוצה את הנוקשות של הצבע השחור. 

מטבח אפור בחומרים אחרים שהם לא מיוצרים בטכנולוגיית הנאנו, נראים פשוטים יותר ופחות מלאי חיות ממטבח הנאנו. מטבח אפור בטכנולוגיית הנאנו נותן תחושה נעימה וביתית בשל ייחוד הצבע שלו. גם במטבח האפור שילובי הצבעים הם אין סופיים שכן אפשר לשלב את הצבע הלבו, השחור, הכסוף, הנחושת, העץ ועוד. 

אני רוצה מטבח מושלם, מה לעשות?

במטבחי גביר, ניתן למצוא את המטבח המושלם היות ובמטבחי גביר שמים לנגד עיניהם את החשיבות הגדולה בפרקטיקה ובמקצועיות ובנגישות של המטבח תוך התחשבות מוחלטת בצורכי הלקוח ובחלל שבו יורכב המטבח. 

כמו כן ישנם פתרונות יצירתיים וחכמים שבמטבחי גביר ניתן למצוא החל מנגרות פנים מורכבת שרק בעל מקצוע עם ידע רב יכול לתכנן ולבצע ועד דלתות נסתרות על ידי כיסוי מוחלט ברמה המדויקת ביותר. 

מה כדאי לעשות כדי לקבל את המטבח המושלם?

כמו שכבר כתבנו מומלץ להגיע לאולם התצוגה להרגיש את החומרים ויחד עם איש המקצוע לתכנן את המטבח שלנו, אחרי התכנון הראשוני נדאג שצוות מודדים מקצועי יגיע לאתר ויבדוק האם התכנון תואם את המציאות.

לדוגמא, האם נקודת המים תאומת לתכנון, האם יש נקודת ניקוז והיא תתאים גם למיקום המדיח ישנם עוד המון דוגמאות שאנחנו כאנשים לא מקצועיים לא נחשוב עליהן טעות קטנה במדידה יכולה לפגוע בכל התכנון ובסוף במטבח שלנו. לבסוף מגיע שלב הייצור וההתקנה שפה לא צריך להוסיף וברור שנרצה לקבל את האנשים המקצועיים ביותר

לסיכום – רק מטבח בטכנולוגיית הנאנו

עיצוב ותכנון מטבח בכל סגנון אפשרי מצריך תכנון מקדים כדי שיהיה פרקטי ויעיל לכל תושבי הבית מהקטנים ביותר ועד לגדולים ביותר. לאחר תכנון נכון ויעיל על ידי בעל מקצוע עם ניסיון עשיר ואחרי שסגרנו את כל הפינות, זה בדיוק הרגע שלו חיכינו, מאיזה חומר נייצר את המטבח, והתשובה לכך היא חד משמעית, טכנולוגיית נאנו. 

רק על ידי טכנולוגיה זו ניתן להשיג מטבח שיאריך שנים במינימום עבודת תחזוקה וזאת בשל עמידותו בפני שריטות, סימנים של טביעות אצבע ועוד.

הדמיון שלכם מתחיל להפליג?
החלומות מתחילים להירקם?

מיטב מעצבי גביר מטבחים ילוו אתכם עד לבחירה מדוייקת,
מקצועית ונכונה לכם ולביתכם באופן אישי.
לקביעת פגישה עם מעצבי גביר השאירו פרטים ונחזור אליכם: