גביר מטבחים

סגנון מודרני

המטבח בסגנון המודרני משדר קו עיצוב יוקרתי שלא פוסח על הפריט הקטן ביותר ומנגד, קו מינמליסטי ונקי ולא עשיר כמו הסגנון הכפרי. המטבח המודרני מחייב עדכניות גם בעוד 10 שנים. בדרך כלל הוא יהיה מטבח חכם בכל שילוב האלמנטים החדישים. פתרונות מתוחכמים לאחסון, הקפדה על מכשור יוקרתי בתוך הארונות ועוד. המגמה היא הוספת פן מקורי שהופך את המטבח כולו לשונה ומיוחד ובעיקר מזמין והופך את השהות לקסומה.

הדמיון שלכם מתחיל להפליג? החלומות
מתחילים להירקם?

מיטב מעצבי גביר מטבחים ילוו אתכם עד לבחירה מדוייקת, מקצועית ונכונה לכם ולביתכם באופן אישי

לקביעת פגישה השאירו פרטים ונחזור אליכם:

איך בוחרים מטבח בסגנון מודרני

המטבח הוא אולי החלק החשוב ביותר בבית שלנו, ובכל שיפוץ או בנייה של בית, אנחנו צריכים לשים עליו דגש מיוחד. כיום, קיימים סוגים רבים של מטבחים, בסגנונות שונים ובשלל עיצובים, אנחנו בגביר מטבחים כאן כדי לספר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על מטבח מודרני, כדי שתוכלו להבין האם מטבח כזה יכול להתאים לכם. 

מטבח מודרני

בניגוד לעבר, המטבח המודרני הוא הרבה מעבר למקום בבית שבו מכינים את האוכל. כמובן שהייעוד המרכזי של המטבח היה ונשאר הכנת האוכל, אולם בעידן המודרני שבו אנחנו חיים המטבח הוא לא פעם המקום שבו יש פינת אוכל, וכמובן שאי אפשר לוותר על מטבח מעוצב. לכולנו חשוב שהמבטח שלנו ישדר יופי ואיכות, מה שאומר שהעיצוב של המטבח מקבל דגש בפני עצמו.

כאשר ניגשים לעיצוב של מטבח, הדבר החשוב ביותר הוא השילוב בין שני המרכיבים הללו. מצד אחד הרצון למטבח מעוצב שייראה כמה שיותר יפה, ויחד עם זאת מטבח שיאפשר לנו חווית בישול נעימה כמה שיותר. אנחנו בגביר מטבחים כאן כדי להסביר לכם איך בדיוק מצליחים לשלב בין שני הדברים הללו בדרך למטבח המודרני המושלם.

עיצוב מטבח מודרני

כדי שמטבח יהיה באמת מודרני, יש שני דברים שעליהם אסור לוותר. הדבר הראשון הוא עיצוב שמשדר יוקרה. בסופו של דבר המטבח הוא לא חדר סגור, וכמעט כל מי שייכנס אליכם לבית יגיע בשלב כזה או אחר אל המטבח. חשוב מאוד שכאשר הוא נכנס למטבח היוקרה תהיה הדבר הראשון שאליו הוא ישים לב. עיצוב יוקרתי בא לידי ביטוי בראש ובראשונה בחומרים.

החומרים צריכים להיות כמובן באיכות הגבוהה ביותר, והעיצוב שלהם צריך להיות כמה שיותר חלק ונקי. מטבח כזה משדר מהרגע הראשון שנכנסים אליו יוקרה, וזה בדיוק מה שמבטח מודרני צריך לשדר. בגביר מטבחים תוכלו לקבל מטבח מודרני אפור או מטבח מודרני לבן, כאשר הצבע המרכזי אמור להיות הצבע העיקרי שיהיה קיים במטבח.

לא משנה מה הצבע המועד עליכם ובאיזה צבע בחרתם עבור המטבח שלכם, חשוב לשמור על עיצוב נקי, כאשר הפריטים השונים במטבח צריכים להיות בצבע שאותו הגדרתם עבור המטבח שלכם. חשוב להקפיד על קו אחיד על מנת לשמר את המראה היוקרתי.

מאפייני המטבח המודרני

בניגוד למטבחים הקלאסיים או אלה הכפריים, במטבח המודרני העיצוב צריך להיות כמה שיותר מינימליסטי. העיצוב המודרני כמובן שם דגש רב על הפונקציונליות של המטבח, אך יחד עם זאת חשוב בעיצוב המודרני גם להקפיד על כך שהקווי המתאר של המטבח יהיו כמה שיותר נקיים. ברמה המעשית ניתן לראות את העיצוב הזה בא לידי בכמה פרמטרים בולטים:

הזוויות במטבח המודרני יהיו כמה שיותר ישרות, וההתאמה בין החלקים השונים של המטבח צריכה להיות כמה שיותר מלאה. המקום של התנור והמקרר יהיו בדיוק בין הארונות כדי לא ליצור מרווחים מיותרים. במטבחים מודרניים עושים שימוש בפתיחה חכמה של ארונות כדי לוותר על הצורך בידית, וכך לשמור על קווי מתאר נקיים ככל שניתן. 

הצבע האחיד שאותו כבר הזכרנו גם הוא חלק מהרצון לשמירה על קווי מתאר נקיים. אלמנט נוסף שעליו חשוב להקפיד הוא שלא יהיו בליטות שונות במטבח, וזו גם הסיבה לוויתור על ידיות לארונות. חללי האחסון והמדפים יהיו כאלה שנכנסים פנימה ולא מדפים שבולטים החוצה, כמובן כדי לשמור על קו המתאר של המטבח.

כאמור, כל האלמנטים הללו לא מגיעים על חשבון הנוחות של המטבח, והבישול במטבח המודרני הוא בהחלט נוח. השקעה נכונה באבזור המטבח יחד עם עיצוב נכון הופכים את המטבח הזה להיות לא רק יוקרתי אלא גם נוח לעבודה. 

אבזור מטבח מודרני

אחרי שהבנתם את המשמעות הרבה שיש לעיצוב במטבח המודרני, חשוב להבין גם את המשמעות של האבזור. המבטח הוא אולי המקום בבית שבו יש את מספר המכשירים החשמליים הגבוה ביותר, וכאשר אם מעצבים מטבח מודרני חשוב שגם המכשירים השונים יהיו בעיצוב יוקרתי. כמובן, נסו להקפיד לשמור על הצבע של המטבח גם כאשר מדובר על המכשירים השונים שנמצאים בו. 

קחו בחשבון שקצב ההתפתחות הטכנולוגית שבו אנחנו נמצאים יגרום לכך שמהר מאוד המטבח שלכם כבר לא יהיה מצויד באביזרים המודרניים ביותר ולכן נסו כבר עכשיו לחשוב כיצד לשמור על העיצוב בעולם שבו הטכנולוגיה משתנה בקצב כל כך מהיר. שלבו אלמנטים כמה שיותר עדכניים כדי לשמור על המטבח שלכם יוקרתי גם בעוד כמה שנים. 

מטבח מודרני קטן

גם אם אתם מחזיקים בדירה קטנה, ואין לכם מקום למטבח גדול במיוחד, אין שום סיבה שתוותרו על מטבח מודרני איכותי. לעיתים, דווקא עיצוב של מטבח קטן הוא קל יותר כיון שאין לכם הרבה מקום להתלבט. בחרו את העיצוב הרצוי, והקפידו גם כאשר מדובר במטבח קטן על עיצובים ברמה הגבוהה ביותר. 

למי מתאים מטבח מודרני?

כמו שהבנתם עד עכשיו, למטבח המודרני יש מאפיינים מאוד ברורים, והוא כמובן לא יתאים לכולם. עם זאת, ישנם אנשים שעבורם המטבח הזה הוא באמת המטבח המושלם. עבור מי שאוהבים במיוחד סדר וניקיון, המטבח המודרני יכול להיות אפשרות נהדרת. קווי המתאר החדים נותנים כל הזמן תחושה של סדר, כאשר שום דבר לא נמצא שלא במקום המיועד לו.

עבור מי שמתכננים לבלות שעות ארוכות במטבח זו גם אופציה נהדרת כיון שכפי שהבנתם המטבח המודרני הוא מטבח פונקציונלי במיוחד. האבזור החדשני והשימוש במכשור מתקדם וחכם הופכים את חווית הבישול במטבח הזה להיות נעימה במיוחד. 

יתר על כן, גם אם אתם סתם מתחברים לסגנון עיצוב מודרני, לאו דווקא במטבחים, אין שום סיבה שלא תעצבו את המטבח שלכם בהתאם לאהבה הזו. בסופו של דבר היתרונות הרבים של המטבח הזה יגרמו גם לכם להתאהב בו מאוד מהר. 

 

למי פחות מתאים מטבח מודרני?

אין ספק שעל אף היתרונות הרבים שיש למטבחים המודרניים הם יכולים גם לא להתאים לחלק מהאנשים. אם חשוב לכם עיצוב מגוון במיוחד עם הרבה צבעים ועיצובים מיוחדים, המטבח המודרני פחות מתאים לכם. העובדה שבעיצוב המודרני יש רצון לשמור על קו אחיד, לא מתאימה לכולם, וזה כמובן בסדר גמור. 

אם אתם רוצים לשמור על סגנון לא ייחודי, שלא ימשוך את העיניים של כל מי שנכנס לכם הבייתה ישר אל המטבח, רצוי להימנע מעיצוב מודרני. היוקרה שהמבטח בעיצוב מודרני משדר מושכת ישר את העיניים של כל מי שנכנס אליו, ואם זה פחות מתאים לכם, לכו על מבטח בעיצוב סולידי יותר. 

אם אתם פחות מתחברים לקדמה הטכנולוגית ואתם מעוניינים להישאר עם האבזור הישן והטוב, זה בסדר גמור, אך כמובן שלמטבח מודרני זה הרבה פחות מתאים. במטבח המודרני המכשור והטכנולוגיה מקבלים מקום של כבוד, ולמי שפחות מתחבר אליהם פחות יתאים עיצוב מטבח מודרני. 

 

איכות החומרים

עניין נוסף שחשוב להזכיר כאשר מדברים על עיצוב של מטבחים מודרניים, הוא החשיבות הרבה שיש לבחירה בחומרים איכותיים. לא פעם אנשים מעוניינים לעצב מבטח מודרני, אולם העלויות של החומרים מרתיעות אותם והם הולכים על חומרים זולים ופשוטים. המטבחים הללו מהר מאוד יאבדו את המראה שלהם, ויגרמו צער מיותר לבעלים שלהם.

חשוב לזכור שחומרים איכותיים נדרשים כדי שהטבח שלכם ישמור על המראה שלו לאורך כמה שיותר שנים. חומרים איכותיים הם חומרים שאותם תוכלו לנקות בקלות וכך גם לאחר כמה שנים המטבח שלכם עדיין יראה יוקרתי ומודרני. גם אם החומרים הללו יקרים יותר, ההשקעה בסופו של דבר תשתלם לכם מאוד. 

 

בחירה באנשי מקצוע

עיצוב של מטבח הוא מלאכה מורכבת, שלא פעם במהלכה נתקלים בקשיים שונים. חשוב לבחור באיש מקצוע ברמה הגבוהה ביותר לצורך עיצוב המטבח, כדי שבסופו של התהליך תוכלו ליהנות ממטבח מודרני אמיתי. 

 

למה לבחור בחברת גביר מטבחים

גביר מטבחים היא חברה ותיקה בתחום עיצוב המבטחים, שמייצרת כבר שנים רבות מטבחים בסגנונות רבים. לא משנה מה סגנון המטבח שבו אתם מעוניינים, אנחנו בגביר מטבחים נשמח לעמוד לשירותכם. הצוות המסור של גביר מטבחים ילווה אכם החל משלב התכנון, ועד לשלב הסופי שבו גם אתם תוכלו ליהנות ממטבח שמעוצב בדיוק כמו שרציתם.

 

לסיכום

המטבח המודרני הוא מטבח בעל עיצוב יוקרתי שנעשה בו שימוש במכשור איכותי ומתקדם. במטבח המודרני ניתן דגש רב על עיצוב נקי וקווי מתאר ישרים, והוא יכול להתאים לכל מי שאוהב במיוחד סדר ומעוניין במטבח פונקציונלי. אנחנו בגביר מטבחים נשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם את המטבח המודרני ברמה הגבוהה ביותר שניתן למצוא.