גביר מטבחים

אודות

מי אנחנו?

ראשית האימפריה מקורה בנגרייה ירושלמית קטנה. הידיים האמונות על מלאכת היצירה ללא פשרות, ראו חזון גדול שבמהרה התפתח למפעל ייצור, מהמתקדמים בארץ. המפעל חרט על דגלו להיות ראש לראשונים ולהוביל בחדשנות ולכן התקדם לעבר מכונת CNC המובילה את כלל הייצור לחיתוכים וגימורים ממוחשבים ומדויקים. מספר הפעולות אותן מבצעת המכונה בו זמנית גדול לאין שיעור מפעולת יד אדם כגון :עיבודי כרסום, חריטה, חיתוך וקידוח. המפעל משתמש בטכנולוגיה, בציוד ובחומרי הגלם מהמובילים והאיכותיים ביותר הקיימים בשוק העולמי ועל כן, מבדיקות שערכנו, תוצאות שביעות הרצון ואיכות העבודה גבוהות מהרגיל בענף המטבחים. כיום חברת גביר מטבחים שותפה בכירה לחברת בלורן, יבואנית רשמית של חברת ׳BLUM׳ האוסטרית.

בכדי למקסם ולהעשיר את חווית הקניה, מיד בתום תהליך התכנון ייהנו לקוחותינו מאולם תצוגה מרהיב, מאובזר ובלעדי בישראל – אולם התצוגה של חברת ‘בלורן’, יחד נבחר את חומרי הגלם שירכיבו את המטבח המיוחל. עץ, זכוכית, זהב, שיש – הדמיון הוא שם המשחק מבחינתנו ולכן שילוב בין חומרים ואף פתרונות אחסון יעילים הוא אחד מהיתרונות הבולטים במערך הייצור של חברת גביר. גולת הכותרת היא תוכנת ההדמיה התלת מימדית, ׳ראומפלן’, שהפכה לשם דבר בענף המטבחים. המטבח אותו עמלתם לרקום יוצג לפניכם לפרטי פרטים בתמונות תלת מימדיות כאמיתיות!

היתרון הבולט בגביר מטבחים, הוא השירות. החזון העומד מול עיננו אינו נגמר במטבח מרהיב ומסמא עניים. השאיפה שלנו היא שביעות הרצון שלכם מהמוצר גם לאחר שנים של שימוש.
צוות גביר מטבחים עובר הכשרה מיוחדת בכל הנוגע לשירות לקוחות ולכן הצוות שלנו נמצא תמיד בשטח. החל ממנהל הייצור שמגיע בעצמו למדידות ועד צוות מפתח המגיע לבדיקת תקינות מוקפדת מאד במטבח החדש שלכם.
כיון שאנחנו מאד מאמינים במוצרים שיוצאים תחת ידינו מתוך אומנות ומקצועיות שהובילה אותנו להיות אנשי הבשורה בענף המטבחים, אנו מעניקים לכם אחריות של 10 שנה!

10
שנות נסיון
ומקצועיות
מאות
לקוחות
מרוצים
גביר מטבחים

יתרונות מיוחדים