אודות

אודות

ראשית האימפריה מקורה בנגרייה ירושלמית קטנה. הידיים האמונות על מלאכת היצירה ללא פשרות, ראו חזון גדול שבמהרה התפתח למפעל ייצור, מהמתקדמים בארץ. המפעל חרט על דגלו להיות ראש לראשונים ולהוביל בחדשנות ולכן התקדם לעבר מכונת CNC המובילה את כלל הייצור לחיתוכים וגימורים ממוחשבים ומדויקים. מספר הפעולות אותן מבצעת המכונה בו זמנית גדול לאין שיעור מפעולת יד אדם כגון :עיבודי כרסום, חריטה, חיתוך וקידוח. המפעל משתמש בטכנולוגיה, בציוד ובחומרי הגלם מהמובילים והאיכותיים ביותר הקיימים בשוק העולמי ועל כן, מבדיקות שערכנו, תוצאות שביעות הרצון ואיכות העבודה גבוהות מהרגיל בענף המטבחים. כיום חברת גביר מטבחים שותפה בכירה לחברת בלורן, יבואנית רשמית של חברת ׳BLUM׳ האוסטרית.בכדי למקסם ולהעשיר את חווית הקניה, מיד בתום תהליך התכנון ייהנו לקוחותינו מאולם תצוגה מרהיב, מאובזר ובלעדי בישראל – אולם התצוגה של חברת 'בלורן', יחד נבחר את חומרי הגלם שירכיבו את המטבח המיוחל. עץ, זכוכית, זהב, שיש – הדמיון הוא שם המשחק מבחינתנו ולכן שילוב בין חומרים ואף פתרונות אחסון יעילים הוא אחד מהיתרונות הבולטים במערך הייצור של חברת גביר. גולת הכותרת היא תוכנת ההדמיה התלת מימדית, ׳ראומפלן', שהפכה לשם דבר בענף המטבחים. המטבח אותו עמלתם לרקום יוצג לפניכם לפרטי פרטים בתמונות תלת מימדיות כאמיתיות!היתרון הבולט בגביר מטבחים, הוא השירות. החזון העומד מול עיננו אינו נגמר במטבח מרהיב ומסמא עניים. השאיפה שלנו היא שביעות הרצון שלכם מהמוצר גם לאחר שנים של שימוש. צוות גביר מטבחים עובר הכשרה מיוחדת בכל הנוגע לשירות לקוחות ולכן הצוות שלנו נמצא תמיד בשטח. החל ממנהל הייצור שמגיע בעצמו למדידות ועד צוות מפתח המגיע לבדיקת תקינות מוקפדת מאד במטבח החדש שלכם. כיון שאנחנו מאד מאמינים במוצרים שיוצאים תחת ידינו מתוך אומנות ומקצועיות שהובילה אותנו להיות אנשי הבשורה בענף המטבחים, אנו מעניקים לכם אחריות של 10 שנה!

יתרונות מיוחדים

מכונת חיתוך cnc
1

חדשנות
טכנולוגית

שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, בציוד ובחומרי הגלם מהמובילים והאיכותיים בעולם,מפיקים מן החומרים תוצאות חדשניות ומרהיבות, עיצובים מקוריים וסיפוק עוצר נשימה. ברשותנו מכונות ייצור מהמתקדמות בשוק הנגרות העולמי המקדמים את רמת המטבחים שלנו טפח אחד מעלה. מפעל הייצור שלנו מגלה עולם טכנולוגי חדשני המוביל את הייצור לפסי רכבת דוהרים במהירות לחיתוכים וגימורים ממוחשבים, לדיוק מקסימלי שלא מכוון מפעולות יד אדם ולכן, מאפשרים לנו להוציא עבודות ברמת גימור גבוהה מהרגיל.

2

שרות

כרטיס הביקור של חברת גביר מטבחים הוא שביעות רצון לקוחותיה. אנו רואים זכות לספק ללקוחותינו מטבחים איכותיים וייחודים העומדים בתקנים המחמירים ביותר ועוברים בקרת איכות בכל שלב בייצור. הובלת אלמנטים של פתרונות לשיפור מערכות, התמזגות עם ספקים מובילים ואף הצטרפות של המומחים ביותר בענף הנגרות לחברתנו הם חלק אינטגרלי ופעיל בחברה. כחלק מתפיסה זו, אנו משקיעים בפיתוח מיומנויות שירות והכשרות ספציפיות בתחום שירות הלקוחות לכל חברי המפעל זאת במקביל למערך שירות הזמין לאורך כל התהליך וגם לאחריו, עם מחויבות לאמינות מול הלקוח ואף מתן אחריות ל-10 שנים!

3

פרזול

השקעה עצומה משקיעה חברת גביר במערכות המניעות את המטבח לפרקטי, חכם ועמיד. לכן, הפרזול שבו אנו משתמשים הוא של חברת ׳בלום׳ המובילה את הטכנולוגיה החכמה והמבוקשת בעולם כולו. בזכות שפע האפשרויות הייחודיות של חברת ׳בלום׳ תוכלו להנות מפתרונות אחסון מתקדמים, רמת נוחות מקסימלית ועמידות המוצרים השונים המרכיבים את המטבח לאורך שנים.

עיצוב

כשחדוות יצירה ותשוקה גדולה מצדנו נפגשים עם הרצון שלכם למטבח מושלם כנראה שעלינו על דרך המלך. מעצבי גביר המומחים לאומנות עיצובית תוך ראיית קשת רחבה של הבנת צורכי הלקוח, ייבנו יחד איתכם תוכנית אישית ועשירת אלמנטים לאחר שנפרוס בפניכם את כלל סגנונות העיצוב, החומרים ופתרונות לאחסון חכם ומנוצל שקיימים בשוק. כך נגיע לבחירה ברורה המגדירה את סוג העיצוב, אופן השימוש בחומרי הגלם השונים והשגת היעדים שהגדרנו יחד בהצלחה מרבית.

הדמיון שלכם מתחיל להפליג?
החלומות מתחילים להירקם?

מיטב מעצבי גביר מטבחים ילוו אתכם עד לבחירה מדוייקת,
מקצועית ונכונה לכם ולביתכם באופן אישי.
לקביעת פגישה עם מעצבי גביר השאירו פרטים ונחזור אליכם: