צעד צעד

צעד צעד

____ תהליך העבודה

צעד צעד לתהליך
עבודה מושלם:

תכנון

מזל טוב! החלטתם להרחיב אופקים ולעצב מטבח חדש שיענה על כל הציפיות.
בשלב זה, נקבע פגישה מסודרת עם סמנכ״ל השווק שלנו ויחד, בסבלנות והתלהבות, כאילו מדובר במטבח הראשון שלנו כמו שלכם נסקור ונעבור אחר כל פרט במטבח העתידי.
הפגישה תיקבע באולם התצוגה עוצר הנשימה של חברת 'בלורן', בעלת השם העולמי ושם, יתמזגו דמיון ומציאות – כל מה שדמיינתם יתבהר בצורה מוחשית ויחד, נבחר את החומרים שיגולמו לבסוף למטבח החלומות שלכם.

ייצור

גביר מטבחים מרגישים ששלכם מעין שלנו, וכדי להמחיש את תחושת האחריות אנו דואגים לשלוח צוות מדידה מוכשר ומפוקח שיבצע עבורכם את המדידות הנדרשות להרכבת המטבח. בשלב הבא, תכנית מפרט המדידה מגיעה אל מנהל הייצור וכל שלב בתכנית ייבחן ויותאם בצורה מושלמת. החל מרגע זה, כל צוות הייצור במפעל עובד על המטבח שלכם, חותך, מגלף, מלטש ובונה, תוך עמידה בדרישות המחמירות והמדויקות ביותר והכל בכדי לתת מענה איכותי, ברמת גימור מושלמת כדי שתוכלו להנות מהמטבח ללא תקלות גם בעוד שנים רבות. רמת הדיוק במפעל נבחנת ונמדדת עשרות פעמים על מנת לעמוד בדרישות התקן. במפעל מוטמע מערך ייצור ייחודי הבודק את חומרי הגלם שלנו כולל עובי, לחות וכו’ וכל זאת להעניק לכם את פאר היצירה – המטבח, שישרת אתכם נאמנה לאורך זמן.
בסיום התהליך במפעל תעבור התכנית שלכם אישור ממנהל הייצור שיוודא כי אכן הכל מתאים לדרישות וראוי לאריזה.

התקנה

הגיע הרגע המיוחל. גם אתם מתרגשים כמונו?
צוות מתקינים מנוסה ומקצועי, מגיע אל ביתכם על מנת להרכיב את מטבח החלומות. הצוות פועל ע"פ הנחיות מדויקות ומפורטות המבטיחות התקנה איכותית כדי למנוע תקלות עתידיות. כל הפריטים נפתחים מהאריזה ע”י המתקין בשטח ואל מול עיני הלקוח. בשלב הראשון מתבצעת בדיקת תכולה ותקינות, ומכאן כל ההתקנות לחיבורי חשמל, פתחים אסטתיים, ואינסטלציה. שלב אחר שלב, בידיים המנוסות יורכבו הארונות, השיש, הדלתות, הידיות, ופתאום הכל יעמוד על תילו. המתקין יחד עם צוות ההרכבה יעברו איתכם על כל סעיפי תכנית המטבח בצורה מוקפדת ודקדקנית תוך בדיקת תקינות והתאמה עד לשביעות רצונכם וכמובן תקבלו את האחריות של גביר מטבחים שתבטיח לכם שקט נפשי ל-10 השנים הבאות. אנחנו כאן איתכם!

הדמיון שלכם מתחיל להפליג?
החלומות מתחילים להירקם?

מיטב מעצבי גביר מטבחים ילוו אתכם עד לבחירה מדוייקת,
מקצועית ונכונה לכם ולביתכם באופן אישי.
לקביעת פגישה עם מעצבי גביר השאירו פרטים ונחזור אליכם: